Příběh

15. července 2010 v 20:08 | Yuki
team7
Celé anime má velice rozsáhlý příběh a dějové linie se rozutíkají do stovek různých menších dějů, proto také anime oslavilo již 10 let od svého vzniku a už má přes 370 dílů.
Děj začíná ve vesnici skryté v listí (Skrytá Listová), kde je mladý chlapec jménem Naruto Uzumaki. Ten je odstrkován celou společností, protože má v sobě zapečetěného ocasého démona, který při Narutově narození zničil celou vesnici a zabil mnoho lidí. Naruto to na začátku neví a proto se snaží na sebe upoutat pozornost, když ani v akademii neprospívá je již na pokraji zoufalství a toho využije zrádce ve vesnici (Mizuki) k ukradení vzácného svitku se zakázanými technikami celé vesnice. Myslí si že ho Naruto pro něj ukradne a pak ho zabije a odnese si svitek, ale problém je v tom že Naruto nachází přítele ve svém učiteli, který mu přijde na pomoc a nakonec zachráněným je sám učitel. To je zahrnutí celé první části, kdy se Naruto dozvídá proč je jeho život takový.
Další dějové linie se začnou rozprostírat díky zařazení do skupiny geninů (nejnižší úroveň ninji), kteří jsou rozděleni do skupin a Naruto nachází další přátele. Celý seriál je plný emocí, akce, vtipu, dobrodružství, napětí.

Tato anime je opravdu jedna z nejlepších kterou jsem viděla.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama