Červenec 2011

Boss

30. července 2011 v 12:06 | Aki Mitsuko |  Obrázky
Vím, že jsem tu dlouho nebyla - byla jsem totiž na táboře :D .. bylo zvláštní být tam jediná holka (dobře nebyla jsem jediná .. byly jsme dvě) na arsoftovým táboře ..

Našla jsem tenhle obrázek ... z Tobiho nemůžu :D


Výžblept..

11. července 2011 v 18:16 | Aki Mitsuko | 

Tak jsou tu prázdniny ... hmmm...
Poslední dobou mám pocit, že mám neuvěřitelně málo času na věci co chci udělat, nevím zda mám kreslit, hrát online hry, sledovat nějaké anime .. takže to vždycky skončí tím, že jen poslouchám písničky a přemejšlim co dělat .. heh nejsem magor? :D
Btw .. znáte aumojekoule? Přesněji aumojekoule.eu? Ne? Jo? No to je fuk, pokud chcete koukněte se tam a zavítejte do rubriky Cyanide and Happiness - jednoduché, ale vtipné strypy.

Vrátíme se k mému hlavnímu problému - lenost. Už delší dobu zanedbávám svůj druhej blog, no .. jsem na něm jako spoluadminka, ale hlavní je, že je o grafice. Mém budoucím povolání (?). Už jsem tam dlouho nic nepřidla, vyflákla jsem se na to a navíc učiteli na informatiku jsem slíbila, že mu pošlu na ukázku nějakou svou nově vytvořenou grafiku, aby mi mohl napsat hezké doporučení na školu .... a já? Ještě jsem mu nic neposlala ... je to skoro měsíc, um .. jsem vážně lenoch .. a navíc bez nápadů ... OH SHIT! Jsem fakt děsnej lenoch :D, navíc mi to je jedno - další můj problém, je mi všechno tak nějak šumák .. heh ..
Haha :D tohle mě dostává :DD